Kategoriler

Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz 30 yılı aşan bir ticaret geçmişine sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyacanını hep duymuştur. Kurulduğu günden itibaren tekstil sektöründe kaliteli hizmeti müşterilerine en iyi şekilde ulaştırmak ilkesi ile iç giyim, dış giyim, çocuk, çorap, şapka, ev tekstili(havlu, çarşaf, pike, nevresim takımı, yorgan, battaniye, yatak örtüsü vb.),plaj giyim ve aksesuarları satışını yapmaktadır.

Hizmetlerimiz; yurt içi ve yurt dışı operasyonlarını da kapsamaktadır.

Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede tekstil sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

İşimizde, başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan şirketimiz gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek siz müşterilerine bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Misyonumuz

Müşteri mutluluğunu esas alarak siz müşterilerimizin kaliteli, ucuz, güvenli alışverişi keyifle yapabilmeleri için daima trendleri yakından takip etmek ve en güzel ürünleri en uygun fiyata sunmak için çalışmaktır.

Vizyonumuz

Her kesime kaliteli ürünleri uygun fiyata ve güvenilir şekilde ulaştırmak, müşteri sadakatine layık olmak için hizmetlerine devam etmektir.